OFERTA Laboratorium
MEDREM Opole || Diagnostyka laboratoryjna

Laboratorium naszej przychodni wyposażone jest w wysokiej jakości automatyczne analizatory, które w połączeniu z kwalifikacjami i doświadczeniem kadry gwarantują usługi diagnostyczne o najwyższej jakości.

Czas jaki upływa od momentu pobrania materiału do analizy jest minimalny co ma istotne znaczenie dla wiarygodności wyniku. Nad całym procesem czuwa doświadczony personel- każdy wynik jest analizowany, powtarzany w razie konieczności i ostatecznie autoryzowany przez diagnostę laboratoryjnego wpisanego na listę Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. W ramach codziennej pracy wykonujemy wszystkie podstawowe i specjalistyczne badania laboratoryjne z zakresu biochemii, analityki ogólnej, alergologii, hematologii, koagulologii, markerów nowotworowych, mikrobiologii, serologii, diagnostyki hormonalnej, genetyki i biologii molekularnej. Na prośbę pacjenta istnieje możliwość szybszego opracowania wyniku (dotyczy badań wykonywanych na miejscu). Pracownicy laboratorium chętnie pomogą merytorycznie w przygotowaniu się do badania oraz udzielą informacji na temat aktualnej oferty.

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów i jakość analiz, krew do badań pobierana jest do opatentowanego szwedzkiego próżniowego systemu probówek jednorazowych Sarsted. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług laboratorium poddawane jest codziennej, wielopoziomowej kontroli dokładności i odtwarzalności. Bierzemy również udział w krajowym i międzynarodowym programie jakości. Pracę laboratorium wspomaga specjalnie zaprojektowany program laboratoryjny, współpracujący z systemem informatycznym istniejącym w przychodni.

Aby w pełni dostosować się do Państwa potrzeb, jako jedyne laboratorium w opolskim lecznictwie otwartym pracujemy również w soboty.

 


Informacje szczegółowe:

Kierownik Laboratorium - Rafał Piotrowski - tel. 77/423-26-65
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny pracy: pon. - pt. 7.00-14.30 , sob. 8.00-13.00
Pobieranie materiału do badań rutynowych: pon. - pt. 7.00-11.00 , sob. 8.00-10.00
Pobieranie materiału do badań w trybie ‘cito’: pon. - pt. 7.00-14.30 , sob. 8.00-10.00
Informacja o badaniach laboratoryjnych, odbiór wyników: Rejestracja tel. 77/454-67-19, 77/454-81-60


Czas oczekiwania na wyniki badań:

  • badania podstawowe wykonywane w przychodni – odbiór wyników w dniu pobrania materiału, od godz. 15.00
  • badania specjalistyczne zlecane podwykonawcom – 2 - 10 dni (informacji udziela personel Rejestracji lub Gabinetu Zabiegowego)
  • badania w trybie ‘cito’ – informacji udziela lekarz, personel Rejestracji lub Gabinetu Zabiegowego.
 

Nasi partnerzy: